Фильтр
Ціна
Производители
ещё... свернуть
Фильтр

Поліри і щітки


Поліри стоматологічні - це інструмент зубного техніка, який використовується для полірування відреставрованих зубів, зуботехнічних конструкцій після поверхневого пломбування, після моделювання зуба за допомогою різних композитних матеріалів. Сучасні поліри можна встановлювати замість борів. Вони підходять для роботи на швидкості 3 - 7,5 тисяч об./хв.

Класифікація та застосування стоматологічних полірів

У стоматології застосовують поліри одноразового і багаторазового використання. Багаторазовий інструмент після роботи з пацієнтом дезінфікується в автоклаві. Вартість інструменту залежить від його виду і призначення.

Найбільш часто використовуючі поліри:

  • Щітки для полірування зубів. Робоча частина (щетина) має широку або загострену форму. Застосовуються для швидкої полірування до дзеркального блиску для контактних і увігнутих поверхонь пломб і реставрацій з таких матеріалів, як кераміка, композити, стеклоїономери, компомери.
  • Шліфувальні головки - зручний інструмент для згладжування і полірування пломб. Вони складаються з полімерної основи з абразивним покриттям на робочій поверхні. У різних за кольором шліфувальних головок різна абразивность. Так, найбільш грубу поверхню має інструмент білого кольору. У зеленого полірують середня, а у рожевого - мінімальна абразивность.
  • Шліфувальні стрижні.

Як абразив в полірують використовується алмазна крихта, корунд високої якості і карбід кремнію. Поліри для кераміки - це інструмент з алмазним або карбідо-кремнієвим покриттям.

Де купити стоматологічні поліри високої якості?

Інтернет-магазин Bauer's Dental Store спеціалізується на продажу в Україні високоякісного обладнання та витратних матеріалів для стоматології. У нас ви знайдете продукцію кращих виробників стоматологічних товарів з гарантією по самій вигідною ціною.

Стоматологічні поліри виробництва NTI (найбільший постачальник роторної стоматологічної продукції в світі) в асортименті представлені на сайті магазина Bauer's Dental Store. Скільки коштує якісна стоматологічна продукція, її характеристики, особливості застосування дивіться в каталозі Bauer's Dental Store. У нас в магазині ви можете замовити все необхідне для стоматологічного кабінету з доставкою по Україні (в Київ, Дніпро, Харків, Одесу, Запоріжжя, Львів та ін. міста).