Фильтр
Ціна
Производители
ещё... свернуть
Фильтр

Ополіскувачі для порожнини рота


Гігієна ротової порожнини залежить у регулярному видаленні харчових залишків і нальоту з зубів, м'яких тканин, язика, які є сприятливим середовищем для розмноження мікроорганізмів. Продукти життєдіяльності останніх є основною причиною розвитку карієсу, захворювань ясен. Згідно зі статистикою, приблизно у 70% дітей при обстеженні виявляють карієс 2-3 зубів, а у людей середнього і старшого віку цей показник зростає до 15-18 зубів. Найчастіше, така статистика пов'язана з недостатньою і неправильної гігієною, тому в якості додаткового засобу для профілактики і лікування карієсу, хвороб ясен стоматологи рекомендують використовувати ополіскувачі для рота.

Перші згадки про використання спеціальних рідин для лікування хвороб м'яких тканин датуються 2700 роком до н. е. Вдавалися до цього додаткового способу гігієни ротової порожнини і представники вищих станів в Стародавньому Римі та Греції - ополіскування виконували після обов'язкової механічного чищення зубів. А ось ацтеки для полоскання рота використовували настої з рослин.

Істотні внесок в цій сфері був зроблений в XVII столітті, колись в зубному нальоті були виявлені живі організми і встановлено, що при впливі на відкладення розчином оцту або бренді, вони втрачали рухливість. Офіційно, перша рідина для полоскання рота була створена в США в 1879 році - це був засіб з антибактеріальними властивостями на основі ментолу, тимолу, метилсалицилата і цинеолу, яке продавалося в аптеках без рецепта.

Ополоскувачі для ротової порожнини: основні види

Зубний ополіскувач необхідно розглядати як додатковий засіб, яке не відкидає механічне чищення з використанням зубної пасти. Застосовується він двічі на день, після чищення зубів і є хорошим профілактичним засобом проти утворення нальоту, усуває неприємний запах. Гарного ефекту вдається домогтися за допомогою вечірнього полоскання зубів, оскільки засіб в цьому випадку захищає порожнину рота всю ніч.

Все ополіскувачі діляться на дві групи:

  • лікувальні;
  • профілактичні.

До складу перших включені активні компоненти, призначені для усунення визначених порушень в порожнині рота. Дія профілактичних засобів направлено на очищення поверхні зубів і м'яких тканин від залишків їжі, нальоту, дезодорування.

Велика частина випускаються ополаскивателей є лікувально-профілактичними засобами, тобто містять компоненти, як для профілактики, так і для лікування порушень. Останні містяться в засобах для споліскування в невеликій концентрації, тому кошти можуть застосовуватися тривалий час, без побічних ефектів. Комплексні ополіскувачі мають широкий спектр дії і застосовуються для профілактики карієсу, захворювань пародонту і м'яких тканин, усувають неприємний запах.

Засоби для полоскання порожнини рота представлені такими групами (поділ умовний):

  • протизапальні;
  • профілактика карієсу;
  • для чутливих зубів;
  • з відбілюючим ефектом;
  • з комплексною дією.

Кожен полоскатель для рота вирішує певні завдання, що в поєднанні зі звичайною гігієнічною процедурою, що проводиться зубною щіткою, дозволяє добитися хорошого терапевтичного ефекту.

Як використовувати ополіскувачі для ротової порожнини

Полоскання виконують після чистки зубів або прийому їжі. Для цього, як правило, використовується один ковпачок засобу, яким полощуть рот протягом 1-2 хвилин. Щодня виконують не більше 3 процедур.

Заявлена ​​виробником ефективність зберігається при початковій концентрації кошти, тому зубної ополіскувач НЕ розбавляють водою. При проведенні процедури в дітей 12-15 років можна розбавити засіб водою в пропорції 1: 1. Для дітей у віці до 12 років випускаються спеціальні засоби. Після ополіскування рекомендується утриматися від прийому їжі протягом 10-15 хвилин.

Де купити ополіскувач для зубів?

В інтернет-магазині Bauer's Dental Store представлено обладнання та матеріали для стоматології провідних світових виробників. Тут же ви знайдете широкий спектр коштів, призначених для гігієнічних процедур, що запобігають розвитку карієсу, захворювань ясен. В каталозі сайту ви зможете ознайомитися з їх описом, зробити замовлення, дізнаєтеся, скільки коштує товар. Ополіскувач для ясен можна купити з доставкою в будь-який регіон, в тому числі в Дніпро (Дніпропетровськ), Одесу, Львів, Запоріжжя, Харків, Київ та інші міста України (безкоштовно при сумі замовлення від 500 грн.).

Товар додано до списку бажань