Фильтр
Ціна
Производители
ещё... свернуть
Фильтр

Засоби для дезінфекції поверхонь


Товари та послуги для поверхонь (їх ще називають дезінфектанти або дезінсектор) - це засоби боротьби з мікроорганізмами, які є збудниками різних захворювань. Зокрема, такі засоби ефективно знищують спори грибків, всілякі віруси і бактерії, і в цьому вони мало чим відрізняються від дезінфектантів для інструментів або САНІТАЙЗЕР для рук.

Деззасоби для обробки поверхонь використовуються для знезараження меблів, стін, підлоги і різних предметів в приміщенні. Постійно їх застосовують в медичній і ряді інших галузей, а більш широке застосування антисептики знаходять в якості профілактики поширення мікробів в сезон загострення інфекційних захворювань. Особливо важливо проводити профілактичну санітарну обробку в місцях великого скупчення людей.

Де використовують засіб для дезінфекції поверхонь?

Найчастіше антибактеріальний розчин застосовується:

 • в медичній сфері (в медичних установах, аптеках, стоматології);
 • в ветеринарії (ветеринарних клініках, в сфері тваринництва);
 • в місцях громадського користування (транспорт, навчальні заклади, офісні приміщення);
 • в харчовій промисловості і місцях громадського харчування;
 • в житлових приміщеннях.

Безумовно для кожних з перерахованих умов діють свої правила і стандарти дезінфекції, а відповідно, і вимоги до вибору деззасоби для обробки поверхонь.

Який антисептик для обробки поверхонь вибрати?

Знезаражувальні властивості, ефективність проти вірусів і різних мікроорганізмів - головна вимога до антисептиків для обробки поверхонь. Незалежно від сфери застосування (в медичних установах або з метою профілактичної санітарної обробки поверхонь) компоненти дезинфікуючого засобу повинні бути ефективні проти грибків, бактерій, збудників вірусних захворювань, проти збудників ВІЛ, гепатитів, туберкульозу.

Інші критерії вибору:

 • Екологічність. Хімічний склад засобу повинен бути безпечний для людського організму.
 • Форма випуску. Вона повинна бути зручною для приготування розчинів (якщо це концентрат), розподілу засобів по поверхнях. Для обробки великих предметів і поверхонь зручно користуватися рідким антисептиком з насадкою спреєм. Для невеликих поверхонь (клавіатура, робочий стіл) підійдуть бактерицидні серветки.
 • Антисептична обробка + видалення бруду. Особливо актуально таке поєднання характеристик для деззасобів, які використовуються при миття підлоги, панелей.
 • Стабільність характеристик антисептика в процесі зберігання.
 • Нейтральність розчину щодо оброблюваних поверхонь.
 • Скорочений час дезінфекції (максимальний результат досягається за найкоротший час).

Де купити деззасоби для обробки поверхонь?

Якісні антибактеріальні засоби для знезараження будь-яких поверхонь, що пройшли перевірку, з підтвердженим дією проти різних штамів бактерій ви можете купити в інтернет-магазині стоматологічних товарів Bauer's Dental Clinic р Дніпро (Дніпропетровськ). Ми реалізуємо тільки сертифіковану продукцію кращих виробників України, Європи, США за вигідними цінами. У нас ви можете замовити антисептики і інші товари від однієї одиниці з доставкою в будь-який населений пункт (Одеса, Київ, Львів, Харків, Запоріжжя та ін.) Скільки коштує дезінфектор при оптовій купівлі, уточнюйте у менеджера магазину. Не платите вартість доставки, якщо замовляєте продукцію на суму від 500 грн.

Поширені запитання:

✅Чи можна використовувати медичний антисептик будинку?

Якщо це засіб відноситься до найменш небезпечного класу небезпеки (4 клас), то його можна використовувати в побуті, для прибирання в дитячих садах, школах, лікарнях та ін.

✅Які засоби дезінфекції можна використовувати в будинку, де є діти?

Такий засіб не повинно містити хлор, альдегіди, фенол та інших високотоксичних речовин. Рекомендуються розчини на основі спирту, хлоргексидину, йоду. Якщо в сім'ї є дитина, то забезпечте також надійне зберігання засобу в місці, недоступному для малюка.

✅Для яких поверхонь можна використовувати дезінфікуючі засоби?

Як правило, сферу застосування виробник вказує на упаковці. Деякі засоби підходять тільки для обробки твердих не пористих поверхонь. Є спеціальні антисептики для чищення м'яких, в тому числі і шкіряних меблів. Є універсальні деззасоби. При покупці потрібно уточнити, для яких матеріалів і поверхонь призначений дезінфектор.

✅Який антисептик для поверхонь краще - рідкий або порошковий?

Перевага рідкого засобу в тому, що він вже готовий до застосування. Навіть якщо ви купуєте рідина в концентрованому вигляді, розвести її в воді набагато простіше і швидше, ніж сухий дезінфектор.

Товар додано до списку бажань