Фильтр
Ціна
Производители
ещё... свернуть
Фильтр

Інтраоральні сканера


Сучасна стоматологія - та галузь, в якій ми можемо бачити технології майбутнього в дії. Однією з таких технологічних інновацій є інтраоральний сканер - діагностичне обладнання, яке швидко і з граничною точністю виконує найдетальніше дослідження зубів і всієї зубощелепної системи. Дані, отримані завдяки 3D сканування, використовуються в стоматологічному додатку для моделювання і виготовлення реставрацій із застосуванням Cad/Cam технологій. Цифровий внутрішньоротової сканер купити (Україна) пропонує Bauer's Dental Store - інтернет-магазин стоматологічних товарів, з яким сьогодні співпрацюють стоматологи, стоматологічні клініки, зуботехнічні лабораторії в різних містах країни.

Внутрішньоротовий сканер: особливості та переваги

З усіх видів устаткування, використовуваного в стоматологічній діагностиці, 3d сканер стоматологічний високоінформативний і зручний в роботі. Він оснащений декількома відеокамерами, що дозволяє швидко сканувати порожнину рота, точно зчитувати дані про стан, будову зубів, щелеп, зубочелюстного апарату.

Датчики, якими оснащений внутрішньоротової сканер, передають інформацію на ПК (ноутбук) стоматолога. Далі лікар використовує дані сканування в моделюванні результатів реставрації (протезуванні, ортодонтичному лікуванні). Лікар може вивчати тривимірне зображення щелеп пацієнта в різних проекціях, при необхідності збільшувати зображення, що дає можливість вивчення найменших деталей, постановки правильного діагнозу і вибору ефективних методів лікування.

Переваги стоматологічних 3d сканерів:

  1. Висока точність діагностики.

При використанні інтраоральний сканера немає необхідності у виготовленні зліпка, а це значить, що виключаються чинники, що впливають на точність готової реставрації (порушення технології приготування зліпочного матеріалу, усадка зліпочного матеріалу, порушення форми зліпка через неакуратне відриву від зубів). Цифрове сканування не залежить від людського фактора і відображає реальну клінічну картину. Від якості знімка в кінцевому підсумку залежить якість і довговічність готових орто конструкцій, результат лікування.

  1. Миттєвий результат.

Дані в ході сканування відразу виводяться на монітор комп'ютера. Це означає, що лікар в реальному часі може контролювати процес дослідження, стежити за якістю зображення.

  1. Автоматизація процесу діагностики, передачі даних, виготовлення зуботехнічних конструкцій.

Інтраоральний сканер працює в єдиному додатку до програми моделювання та виготовлення реставрацій, ортодонтичних конструкцій Cad/Cam, що спрощує робочий процес, зменшує терміни і сприяє підвищенню якості результатів роботи зуботехнічної лабораторії.

  1. Спрощення і підвищення ефективності роботи фахівця.

При лікуванні глибокого, множинного карієсу зубів, ендодонтичного лікування тривимірне сканування використовується перш, ніж в хід підуть стоматологічні бори, щоб лікар мав повне уявлення про стан, форму й розмір порожнини, будову і напрямку кореневих каналів. В ортопедичній, ортодонтичній стоматології 3d сканер допомагає в створенні анатомічно точних конструкцій, що виключає труднощі, пов'язані з їх установкою.

  1. Комфорт.

Виготовлення 3D зліпка не доставляє пацієнтові дискомфорт. Якщо від зліпочної маса у деяких пацієнтів може бути непереносимість матеріалу або блювотний рефлекс, то у внутрішньоротове сканування немає подібних ускладнень.

  1. Відсутність шкоди.

При використанні цифрових зліпків немає ризику втрати готового зліпка під час транспортування, перенесення інфекції в зуботехническую лабораторію, порушення зліпочної форми.

Типи стоматологічних 3d сканерів

Залежно від техніки зняття даних стоматологічні 3d сканери діляться на такі типи:

  • З сенсорними датчиками (тактильні дослідження);
  • Оптична діагностика;
  • Лазерне сканування.

У сенсорному скануванні використовується спеціальний щуп, оснащений датчиками. Зараз це найменш поширений метод, так як є і більш досконалі види скан обладнання, що вимагають менше часу на діагностику і обробку даних.

Сучасні клініки віддають перевагу лазерним і оптичним сканерів, які характеризуються точністю зображення зубочелюстного апарату. Особливо популярний оптичний 3d сканер зуботехнічний, серед переваг якого висока швидкість збору інформації, швидка і точна обробка даних. Від функціоналу моделі, типу сканування залежить ціна внутрішньоротового сканера.

Де купити інтраоральний сканер

З розвитком технологій ортодонтичного, ортопедичного лікування в стоматології застосування інтраоральний сканера стало необхідним, як для стоматологічних клінік, так і для зуботехнічних лабораторій. Результати сканування використовуються системою Cad/Cam і для виготовлення ортоконструкцій за допомогою 3D принтера (як вибрати і застосовувати 3D принтер для стоматології можна прочитати на сайті Bauer's Dental Store або отримати консультацію у наших фахівців). Кращі моделі 3d сканерів стоматологічних, доступних для замовлення, є в каталозі сайту.

Крім професійного обладнання, інструментів, матеріалів ми пропонуємо великий вибір товарів для домашньої гігієни порожнини рота (зубні пасти, портативні іррігатори, щітки, флоси і т.д.) Доставка замовлення по Україні на суму 500 грн і вище безкоштовна.