Фильтр
Ціна
Производители
ещё... свернуть
Фильтр

Жувальні гумки


Навіть дуже ефективні засоби гігієни захищають наші зуби рівно до наступного прийому їжі. Після кожного обіду, вечері чи просто перекусу емаль зубів піддається впливу кислот (результат активної життєдіяльності мільйонів бактерій). Мало хто має можливість почистити зуби в розпал робочого дня, зате кожному доступно такий простий засіб захисту від карієсу, як жувальна гумка з ксилітом.

Ксиліт - унікальний компонент, який пригнічує розмноження бактерій і зменшує концентрацію кислоти в ротовій порожнині на 90%. Жуйки з ксилітом - найпростіший засіб догляду за зубами протягом дня. І якщо ви думаєте, що це всього лише рекламна фішка, то дуже помиляєтеся. Ксиліт (його вплив на зуби) був схильний до сотням випробувань. 600 незалежних досліджень підтвердили, що регулярне вживання жувальних гумок або льодяників, в складі яких присутній ксиліт, допомагає запобігти безлічі стоматологічних проблем.

Чим корисна жуйка з ксилітом?

Для бактерій streptococcus mutans, які локалізуються в ротовій порожнині, сахароза - ідеальне середовище для харчування, розмноження. Бактерії переробляють сахарозу в такі продукти, як молочна кислота і полісахариди. Кислота призводить до демінералізації і руйнування емалі, підвищує ризик поширення карієсу, а полісахариди мають липку консистенцію, що дозволяє бактеріям зв'язуватися між собою, прилипати до зубної поверхні, утворюючи на зубах наліт.

Ксиліт - це підсолоджувач, який використовується в харчовій промисловості в якості альтернативи цукру. Його головна перевага в тому, що він не є їжею для streptococcus mutans, оскільки у бактерій отсутствую ферменти, необхідні для розщеплення ксиліту. При заміні цукру на ксиліт відбувається гальмування процесу розмноження каріесогенних бактерій в порожнині рота.

Користь жувальної гумки з ксилітом:

  • створення несприятливих умов для бактерій, що призводить до їх загибелі;
  • підтримання нормальної кислотності в порожнині рота - збереження здоров'я зубів, профілактика руйнування зубної емалі;
  • стимулювання роботи слинних залоз - корисно при ксеростомии (сухості);
  • підвищення захисних властивостей слини, її здатності нейтралізувати бактерії, підтримувати сприятливий для зубів кислотно-лужний і біобаланс в порожнині рота;
  • видалення залишків їжі на зубах після їжі;
  • профілактика утворення зубних відкладень і запалення ясен;
  • стимулювання процесу природної ремінералізації зубної емалі.

Чи можна давати дітям жуйки з ксилітом?

Дитячі зуби ще більше уразливі перед карієсогенними бактеріями, оскільки зубна емаль в дитячому та підлітковому віці недостатньо міцна, а також тому, що діти дуже люблять цукерки, солодкі газовані напої, які дуже шкідливі для зубів. Солодощі - основний постачальник головного продукту харчування для streptococcus mutans. І якщо відмовити дитині в солодощах не представляється можливим, то, по крайней мере, можна нейтралізувати шкідливий вплив солодощів на здоров'я зубів і ясен. Жувальні гумки з ксилітом прекрасно справляються з таким завданням. Що міститься в них ксиліт позбавляє бактерії звичної їжі і не дає їм розмножуватися.

Цілком резонно виникає питання у батьків: наскільки безпечні такі жуйки для дитини? Про безпеку компонента свідчить безліч доклінічних випробувань і той факт, що провідні компанії-виробники професійних засобів для гігієни ротової порожнини нерідко використовують ксиліт в складі дитячих зубних паст.

Жуйки з ксилітом можна давати дітям з 3 років - вік, коли малята вже розуміють, що жувальну гумку можна ковтати. Існують навіть спеціальні дитячі жуйки з ксилітом. Для профілактики карієсу дитині достатньо 2-3 подушечки в день після їди.

Де купити жувальні гумки з ксилітом?

Великий вибір жувальних гумок з ксилітом ви знайдете в каталозі Bauer's Dental Store - інтернет-магазині р Дніпра (Дніпропетровська). Ми пропонуємо покупцеві продукцію від провідних виробників, яка має сертифікати, що підтверджують її високу якість і безпеку. На нашому сайті можна купити все необхідне для ефективної гігієни ротової порожнини, профілактики та лікування захворювань зубів і ясен. Товари з каталогу можна замовити з доставкою в будь-який регіон України (Київ, Одесу, Львів, Харків, Запоріжжя та ін.) Ціна доставки - 0 грн. при покупці на суму від 500 грн.

Поширені запитання

✅Які бренди жувальних гумок найпопулярніші?

Найпопулярніші бренди нашого магазину - Miradent, Apa Care.

✅З якого віку можна вживати жуйки з ксилітом?

Жуйки з ксилітом можна давати дітям з 3 років - вік, коли малята вже розуміють, що жувальну гумку можна ковтати

✅Яка ціна на жуйки з ксилітом?

Ціни починаються від 75 грн.

Товар додано до списку бажань