Фильтр
Ціна
Производители
ещё... свернуть
Фильтр

СAD/CAM фрезерні верстати


У стоматології cad cam обладнання використовується для моделювання і виготовлення протезно-ортопедичних виробів. В CAD CAM системи (Кад Кам) входить діагностичне обладнання, зуботехнічні фрезерні верстати, печі для спікання зубопротезного матеріалу. Всі ці машини виконують різні функції, але вони об'єднані в одну систему, управління якою здійснюється за допомогою спеціальної програми. Призначення CAD CAM фрезера стоматологічного - виготовлення каркаса протеза по віртуальної моделі, створеної за результатами 3D сканування.

Фрезерний верстат CAD CAM: особливості застосування та переваги

Великої стоматологічній клініці або лабораторії, де займаються створенням протезів, необхідно надійне і якісне обладнання. Тому стоматологічний фрезер купити буде вірним рішенням.

Сфера застосування стоматологічних фрезеров поширюється на:

  1. Виготовлення заготовок для зубного протезування будь-якої конфігурації. Наприклад, вінірів, коронок, мостів, шин, балок під міст, ковпачків, вкладок, аттачменті.
  2. Виготовлення орто конструкцій зі склокераміки, кобальту хрому, діоксиду цирконію, воску.

Важливо розуміти, що cad cam системи в стоматології купити необхідно ще й для того, щоб відійти від способу ручного лиття. Адже автоматизація несе з собою безліч плюсів в щоденній роботі.

Переваги використання зуботехнічного фрезера:

  • Точність виконуваних робіт;
  • Мінімальні витрати часу на виготовлення стоматологічних конструкцій;
  • Автоматизація практично всіх виробничих процесів, що дозволило виключити людський фактор у виробничому процесі і пов'язані з ним помилки;
  • Великий вибір робочих програм, що дозволяють працювати з різними матеріалами і формами.

Таким чином, cad cam систему купити для стоматологічної лабораторії означає повну модернізацію робочих процесів. Ручна праця частково замінюється комп'ютерним проектуванням в онлайн режимі. Оператору - зубному техніку, досить вивчити верстат, провести установку ПО і приступати до робочих обов'язків. Додатково, фрези стоматологічні дають високу продуктивність. Один верстат може одночасно виконувати обробку декількох ортопедичних виробів різної форми.

Вибираємо зуботехнічний фрезер для лабораторії

Визнаним лідером по забезпеченню сучасної стоматології високотехнологічним обладнанням для CAD CAM систем є компанія Dentsply Sirona. І фрезерний верстат для стоматології цього виробника може одночасно виконувати чотирьох або п'яти осьову обробку матеріалів. Устаткування гарантує створення ортопедичних виробів найвищої якості, проте останнім часом все більш популярними стають моделі 5-осной обробки, створені Dentsply Sirona із застосуванням японською технологією, розробленою компанією Kuraray Noritake Dental.

У лінії стоматологічних фрезерних верстатів Dentsply Sirona представлені моделі фрезерів як для одиночних, так і будь-яких інших реставрацій, з сухою, вологою і комбінованої обробкою, з закритим і відкритим типом програмного забезпечення. Закрита програма гарантує повну узгодженість всіх елементів CAD CAM системи. Відкрите ПЗ дозволяє використовувати переваги технології CAD / CAM в комбінації з обладнанням різних виробників, просто додаючи в програму нові технології і функції.

Де купити стоматологічний фрезер?

Інтернет-магазин Bauer's Dental Store в м. Дніпро (Дніпропетровськ) є офіційним представником Dentsply Sirona в Україні. Ми пропонуємо фрезерний верстат cad cam купити з гарантією від виробника, сервісним обслуговуванням за найвигіднішими цінами.

Додаткові переваги:

  • Приємна ціна;
  • Докладний опис і характеристики;
  • Зручні умови оплати і доставки.

У нас ви можете замовити продукцію не тільки зуботехнічні фрезерні верстати з безкоштовною доставкою по містам України (Одеса, Львів, Київ, Харків, Запоріжжя). Але і йоржики для зубів, Скайлер, серветки. Наші менеджери допоможуть з вибором відповідного обладнання, оформленням замовлення.

Товар додано до списку бажань