Фильтр
Ціна
Производители
ещё... свернуть
Фильтр

Змінні насадки для щіток


Електричні зубні щітки поки ще не стали такими ж звичними виробами для гігієнічних процедур, як звичайні щітки, але їх популярність постійно зростає. У чому їх переваги? Перш за все, вони значно ефективніше видаляють зубний наліт і роблять це практично без участі людини. З огляду на велику кількість режимів роботи і різновидів електричних щіток, кожен зможе підібрати виріб відповідно до своїх уподобань і станом зубів, м'яких тканин. Зробити це можна використовуючи різноманітні змінні насадки на зубну щітку.

Для того щоб провести гігієнічну процедуру людині досить включити пристрій і переміщати насадку до оброблюваної ділянки, що не менш важливо для людей, які страждають захворюваннями, що обмежують рухливість суглобів, наприклад, артритом. Електрична щітка допоможе ефективніше боротися з нальотом в дитячому віці - така процедура буде більш цікава дитині, а спеціальні насадки і режими роботи подбають про самому ретельному видаленні нальоту.

Основні переваги електрощіток:

  • велика кількість режимів, які адаптують роботу пристрою для обробки чутливих зубів, відбілювання або масажу м'яких тканин;
  • датчики, які сповіщають користувачів про дуже великому тиску на тканини в робочій зоні;
  • таймер, який відстежує час роботи щітки на певній ділянці порожнини рота;
  • нагадування про зміну насадки.

Змінні головки для зубних щіток: основні види

Залежно від призначення насадок, вони можуть відрізнятися формою, розмірами, кількістю, матеріалом виготовлення, жорсткістю і розташуванням щетинок. Наприклад, круглі насадки більш зручні для проведення процедури в важкодоступних місцях, вони не травмують м'які тканини і емаль. Змінні насадки для зубних щіток можуть мати подвійне або потрійне для чищення поле, завдяки чому ефективність процедури істотно підвищується: кожен зуб обробляється індивідуально, забезпечується догляд за жувальними групами зубів, очищається лінія вздовж ясен і емалі.

Існують спеціальні насадки до зубних щіток, які використовуються для чищення ортодонтичних конструкцій. З їх допомогою легко видаляється наліт з брекет-систем, коронок, імплантатів, мостів.

Для того щоб повернути зубам природну білизну застосовують відбілюючі насадки, які допомагають позбутися від пігментних плям на емалі, потемніння, що з'явилися в результаті вживання напоїв або їжі.

Розглянемо приклади насадок, які можна купити в інтернет-магазині Bauer's Dental Store:

  • Oral-B 3D White - призначені для відбілювання та полірування зубної емалі. Мають спеціальне розташування щетинок по краях головки, силіконову прокладку в центральній частині. Така конструкція дозволяє проводити ефективну чистку в межзубном просторі, в ясенних кишенях.
  • Edel + White Sonic Generation Whitening Dual Clean - відбілюючі насадки. Мають ергономічну форму, досить жорсткі щетинки для видалення нальоту, пігментації з поверхні зубної емалі.
  • Edel + White Sonic Generation Dual Clean - подвійне очищення. Має ергономічну головку. Насадка підходить для чищення всіх видів імплантів, брекет-систем.
  • Paro Interdental set Swiss - продукція швейцарського виробництва. Насадка, призначена для застосування зі звуковою щіткою Paro sonic для ефективного очищення простору між зубами і важкодоступних ділянок ротової порожнини.

Тривалість експлуатації змінних насадок

Насадки для електрощітки поступово зношуються, що веде до зниження їх ефективності. Зазвичай їх заміна проводиться кожні 3-4 місяці експлуатації. Для того щоб якість гігієнічних процедур завжди було на найвищому рівні, виробники оснащують деякі моделі насадки індикаторними щетинками, які змінюють свій колір при значному зносі.

Де купити насадку на електричну щітку?

Електрощітки - це абсолютно новий рівень в проведенні гігієнічних процедур ротової порожнини. Тепер почистити зуби, зробити масаж м'яких тканин можна швидко, з максимальною ефективністю і практично не докладаючи для цього зусиль. В інтернет-магазині Bauer's Dental Store представлені змінні насадки для електричних зубних щіток різних виробників і для різних цілей. В каталозі сайту ви зможете ознайомитися з їх описом, зробити замовлення, дізнаєтеся, скільки коштує товар. Змінні насадки для щіток можна купити з доставкою в будь-який регіон України, в тому числі в Дніпро (Дніпропетровськ), Київ, Львів, Харків, Одесу, Запоріжжя (безкоштовно при сумі замовлення від 500 грн).

Товар додано до списку бажань