Фильтр
Ціна
Производители
ещё... свернуть
Фильтр

Міжзубні щітки


Більшість запальних процесів в ротовій порожнині виникають внаслідок неякісного догляду. Частинки їжі залишаються в ясенних кишенях, вузьких щілинах між зубами, створюючи сприятливе середовище для розмноження бактерій. Йоржики для зубів - інструмент, який допомагає видаляти залишки їжі в межзубном просторі - там, де звичайна щітка виявляється неефективною.

Щітки для міжзубних проміжків показані курцям і любителям міцної кави (чаю), тим, хто носить брекет-систему, має порушення в прикусі, широкі щілини між зубами, схильність до запалення ясен.

Міжзубні йоржики: основні види та особливості їх застосування

Щіточки для чищення між зубами відрізняються між собою довжиною ворсу, формою, жорсткістю щетини.

Виріб з короткими жорсткими щетинками використовується для чищення складних ділянок при наявності в ротовій порожнині імплантату. Існують зубні йоржики для різних типів протезів, для чищення зубів з брекет-системою, для якісного очищення при наявності коронок або мостів.

Форма виробу визначає його призначення:

 • Циліндричні міжзубні йоржики мають щетинки однакової довжини. Вони призначені для чищення міжзубного простору і гігієни ясен.
 • Вигнуті зубні йоржики оснащені тримачем і стрижнем округлої форми. Така конструкція дозволяє якісно чистити ортодонтические установки, в тому числі, найпроблемніші зони брекет-систем - замки.
 • Конусоподібні - в них щетинки мають різну довжину (поступово збільшуються від кінчика стержня, утворюючи конус). Дана форма є оптимальною для очищення рівних зубів при правильному їх будову, прикусі.

Щітки з довгою щетиною призначені для використання, якщо є такі дефекти, як скол, кривизна, широкі міжзубні проміжки. У гігієнічному догляді за імплантатами, брекетами більш ефективні інструменти з короткими щетинками.

Як вибрати якісні йоржики для міжзубних проміжків?

Правильно підібрати якісні міжзубні щітки допоможе ваш стоматолог. У багатьох випадках рекомендується купити комплект зубних йоржиків, в який входять моделі різних розмірів, форми.

При покупці інструменту зверніть увагу на:

 • довжину і жорсткість ворсинок;
 • розмір вироби - зубні йоржики, як і щітки, відрізняються за розміром відповідно до віку і розміром ротової порожнини, розмірний ряд включає моделі від S до XL;
 • величина ручки - залежить від індивідуального комфорту користувача;
 • матеріал виготовлення стержня - виробники використовують метал і пластик, причому останній вважається найменш травматичним;
 • позитивні відгуки, хороша репутація фірми-виробника - запорука того, що ви придбаєте товар відмінної якості, відповідає високим стандартам.

Які переваги має йоржик для чищення зубів?

Аналоги сучасної щітки для міжзубних проміжків використовувалися ще в стародавні часи. Тільки тоді люди використовували для видалення частинок їжі з простору між зубами дерев'яні палички, гілки, тонкі осколки.

Сучасний інструмент крім загального призначення не має з древнім нічого спільного.

Міжзубна щітка, яку ви можете купити сьогодні:

 • зручне пристосування, проникаюче в важкодоступні ділянки ротової порожнини;
 • безпечні стоматологічні йоржики, які не травмують ясна, не ушкоджують зубну емаль;
 • ефективний інструмент, що справляється з будь-якими забрудненнями - нальотом від тютюну і міцного чаю, частинками їжі в ясенних кишенях, залишками їжі в самих вузьких щілинах між зубами;
 • відмінний профілактичний засіб - щіточки для чищення між зубами масажують ясна, стимулюють приплив крові до них, а відповідно, якісне харчування та оздоровлення тканин;
 • доступна ціна.

Як використовувати щіточки для чищення між зубами?

Зубні йоржики мають зручну конструкцію, яка робить їх використання простим і комфортним. Стрижень з щетинками розташовується під невеликим кутом по відношенню до ручки.

Правила чищення зубів за допомогою йоржика:

 1. розташовувати стрижень з щетинками перпендикулярно зубам;
 2. дбайливо ввести стрижень в простір між зубами, щоб не пошкодити ясна, зубну емаль;
 3. коли кінець йоржика здався з протилежного боку межзубного простору, зробити кілька обертальних рухів і трохи посувати інструмент в напрямку вперед-назад;
 4. після чистки акуратно вийняти щітку, промити теплою проточною водою.

При чищенні зубів зубними йоржиками паста не використовується. Щотижня необхідно міняти стрижень йоржика.

Де купити стоматологічні йоржики хорошої якості в Україні?

Інструменти і засоби для догляду за зубами і ротовою порожниною слід купувати в спеціалізованих магазинах, де реалізуються сертифіковані товари, де можна отримати консультацію компетентного фахівця. Вибрати і купити якісні насадки для іригаторів за вигідною ціною пропонує інтернет-магазин Bauer's Dental Store (Дніпро, Україна).

На нашому сайті bauersmedical.com.ua великий вибір стоматологічних йоржиків для зубів провідних виробників, які ви можете замовити з доставкою в Запоріжжя, Київ, Одесу, Львів, Харків, Дніпро (Дніпропетровськ) та інші міста України. Скільки коштує доставка? Адресна доставка по Україні - безкоштовно при покупці на суму понад 500 грн.

Часто задаваемые вопросы

✅Які міжзубні щітки найпопулярніші?

Найпопулярніші товари: GUM TravLer 2.0Paro Swiss flexi gripGUM Soft Picks Advanced

✅Які бренди йоржиків для зубів найпопулярніші?

Найпопулярніші бренди нашого магазину - GUM, Paro Swiss, Wild-Pharma, Den Tek.

✅На що орієнтуватися при виборі йоржиків для зубів?

На виробника, жорсткість, призначення.

✅Яка ціна на міжзубні йоржики?

Ціни починаються від 120 грн.

Товар додано до списку бажань