Фильтр
Ціна
Производители
ещё... свернуть
Фильтр

Зубні щітки для дітей


Приблизно до 6 місяців у дітей прорізуються перші зубки, а в 3 роки дитина вже зазвичай може похвалитися повним комплектом молочних зубів. Це означає, що в список необхідних засобів гігієни додається ще два пункти: дитяча зубна щітка і паста, спеціально розроблена для дітей. Оскільки здоров'я зубів багато в чому залежить від правильного догляду за ними, привчати дитину чистити зуби потрібно з дитинства, щоб ця процедура стала для нього звичним, природним справою. І перший пункт турботи про здоров'я дитячих зубів зараз і в майбутньому - правильний вибір щітки.

Зубна щітка для малюків: чим вона відрізняється від дорослої?

Не так давно зубна щітка для маленьких дітей виглядала майже так само, як аксесуар для дорослих, тільки в зменшеної версії. Сьогодні вже по одному дизайну видно, що виріб створювалося спеціально для малюків, так як сучасні виробники використовують в оформленні інструменту мотиви популярних мультфільмів, зображення звіряток, улюблених анімаційних персонажів.

Що стосується функціонального будови, то зубна щітка для дітей складається з:

 • зручного укороченого держателя, який легко поміститься в маленькій дитячій долоньці;
 • зменшеною головки, де навіть щетинки займають меншу площу;
 • м'якої щетини, яка акуратно, не травмуючи чистить молочні зуби з незміцнілої емаллю.

Як вибрати зубні щітки для дітей?

Щітки для дитячих зубів класифікуються за віком. Універсального інструменту для малюків до року і для школярів не існує, так як в кожному віці є свої особливості гігієни рота.

Рекомендації стоматологів за вибором дитячої щітки для чищення зубів:

 • Від 0 і до 1,5-2 років малюку краще купити виріб з короткою силіконової щетиною. Воно добре прибирає наліт, масажує ясна, послаблює свербіж в період прорізування нових зубів. Випускається зубна щітка для немовлят у формі напальчника і у вигляді звичайної щіточки з обмежувачем.
 • Від року - двох років дитині можна купити справжню щітку з щетиною. Підбирайте найменшу модель з ультрам'якого щетинками для дбайливого гігієни, найменшою головкою, короткою ручкою (приблизно 10 см) і чистить поверхнею, розрахованої на 2 дитячих зубика.
 • У 2-5 років малюку можна купити модель розміром побільше: ручка - до 15 см, поверхня щетини - 2 см. Але сама щетина як і раніше сама м'яка, так як до 5 років у дитини тільки молочні зуби.
 • У 5 років, коли починається випадання молочних зубів, з'являються перші корінні, якісну чистку забезпечить дитяча щітка з ворсинками різної довжини. Можна придбати виріб з м'якими щетинками або середніми по жорсткості.
 • Електричні щітки - аксесуар для дитини старше 5 років (з більш-менш зміцніла емаллю зубів, добре розвиненою моторикою, щоб малюк міг твердо тримати прилад в руці).

Важливі вимоги до будь-яких дитячим засобам гігієни:

 • гіпоалергенні матеріали;
 • відсутність токсичних компонентів;
 • безпеку;
 • зручність.

Де купити дитячі зубні щітки в Україні?

Дитячі засоби для чищення зубів рекомендується купувати в спеціалізованих точках продажу. Магазини, які реалізують товари для стоматологічних кабінетів, працюють з високоякісної сертифікованої продукцією. В інтернет-магазині Bauer's Dental Store (Дніпро, Україна) ви можете підібрати і купити зубні щітки для дітей, в тому числі для малюків від 0 років, від провідних європейських виробників.

На нашому сайті великий вибір професійної стоматологічної продукції для всієї сім'ї за найвигіднішими цінами. Тут ви можете замовити дитячу зубну щітку і інші товари з адресною доставкою по Україні в таких містах (за рахунок магазину при замовленні на 500 і більше гривень): Харків, Київ, Запоріжжя, Львів, Одесу, Дніпро (Дніпропетровськ) і ін.