Фильтр
Ціна
Производители
ещё... свернуть
Вид оправи
Серія освітлювача
Тип підключення
Фильтр

Налобні освітлювачі


Налобний освітлювач – незамінний елемент у комплектації сучасної бінокулярної оптики. Його призначення – освітлення робочого поля, необхідне хорошої візуалізації, якісної діагностики та точного виконання всіх маніпуляцій лікарем. Освітлювач налобний використовується у повсякденній медичній (офтальмологічній, хірургічній, отоларингологічній) та стоматологічній практиці.

Портативні прилади для бінокулярів можна вибрати в каталозі інтернет-магазину Bauer's Dental Store.

Переваги налобних освітлювачів

Як показали дослідження, стоматологи та хірурги більше за інших фахівців у галузі медицини схильні до захворювань опорно-рухового апарату, а саме – розвитку патологій у шийному та поперековому відділах хребта. Це з неприродним становищем тіла і нахилом голови лікаря у процесі проведення лікувальних маніпуляцій. Операційний налобний освітлювач полегшує завдання лікаря:

 • забезпечує відмінне безтіньове освітлення робочої зони, таким чином, лікареві не потрібно сильно напружувати зір, очі менше втомлюються при тривалих операціях;
 • забезпечує точно спрямований потік світла, завдяки чому фахівцю не потрібно налаштовувати верхнє джерело освітлення, шукати відповідний кут нахилу голови пацієнта, щоб добре бачити операційне поле;
 • допомагає частково зняти напругу з хребта;
 • допомагає стоматологу, хірургу якісно виконувати свою роботу;
 • Підвищує ефективність діагностичного огляду – допомагає у виявленні найменших дефектів на емалі, у ранній діагностиці розвитку карієсу.

Як вибрати налобний освітлювач?

Зручність роботи лікаря залежить від правильності вибору освітлювального приладу. Налобний освітлювач хірургічний слід вибирати з урахуванням наступних факторів:

 1. Тип джерела світла.

Найефективніше - світлодіодне джерело, яке забезпечує яскраве світло, при цьому не спотворює кольори, не дає тіні. Додаткові переваги світлодіодних освітлювачів – економна витрата енергії, тривалий термін служби, надійність та безпека.

 1. Джерело живлення.

У пріоритеті моделі, що комплектуються акумулятором. Це портативні пристрої, які не обмежують руху лікаря в процесі роботи.

 1. Міцність фіксації.

Допоміжний елемент освітлювача – налобний обруч особливої конструкції, що міцно фіксує оптичний та освітлювальний пристрій на голові спеціаліста, звільняючи його руки для проведення необхідних операцій.

 1. Простота налаштування.

Важливо, щоб у разі потреби лікар міг відрегулювати напрям світла одним рухом руки, не знімаючи прилад із голови.

Крім того, при покупці освітлювача налобного для стоматології потрібно враховувати такі параметри, як потужність, яскравість світлового потоку, колірна температура, можливість використання з бінокулярами (наявність кріплень) та ін.

Налобний освітлювач для стоматології – де купити в Україні?

Купити налобний освітлювач за найкращою ціною (без переплат, від виробника) можна в інтернет-магазині Bauer's Dental Store.

Ми пропонуємо:

 • Великий вибір налобних освітлювальних приладів та допоміжного обладнання для стоматології;
 • лише сертифіковану продукцію провідних стоматологічних та медичних брендів із гарантією від виробника;
 • Вигідні ціни;
 • Наявність товару на складі;
 • Чітке та швидке виконання замовлень.