Фильтр
Категории
Ціна
Производители
ещё... свернуть
Фильтр

Засоби по догляду за порожниною рота


Вчені давно довели зв'язок між станом здоров'я зубів і станом організму в цілому, так як все, що потрапляє в рот до людини, разом зі слиною відправляється в шлунок, кишечник, звідки потрапляє в кров і поширюється по всьому тілу. Гігієна ротової порожнини служить інструментом боротьби з мільйонами бактерій, здатних викликати розвиток захворювань, запальних процесів, зашкодити нашому здоров'ю. Доглядати за зубами і яснами допомагають спеціальні засоби гігієни порожнини рота. Це продукція, яку потрібно вибирати індивідуально відповідно до віку, персональними особливостями, станом зубів і іншими суб'єктивними факторами.

Які засоби для догляду за порожниною рота і зубами існують?

Для початку розберемося, як виглядає повноцінний стоматологічний догляд в домашніх умовах? Крім всім відомої чистки зубів двічі на день, рекомендується робити профілактичний масаж на яснах, полоскання рота після їжі, ретельне видалення залишків їжі з міжзубних проміжків, періодичне відбілювання емалі.

Для здійснення обов'язкового комплексного догляду потрібні різні предмети гігієни порожнини рота та гігієнічні засоби:

  • Зубна щітка - інструмент, призначений для механічного чищення зубів, мови і масажу ясен. Має кілька різновидів: ручна, електрична (звукова, ультразвукова і електромеханічна).
  • Зубні пасти - допоміжні засоби для чищення зубів. Залежно від складу можуть виконувати виключно гігієнічну, профілактичну або лікувальну функцію.
  • Ополіскувачі, які надають антибактеріальну дію і перешкоджають утворенню нальоту, надають лікувальну і профілактичну дію.
  • Зубна нитка - для вичищення вузьких щілин між зубами.

Крім основного догляду, є ще додаткові засоби особистої гігієни:

  • Йоржики міжзубні - інструмент, призначений для видалення залишків їжі, нальоту у важкодоступних місцях.
  • Іригатори - під напором вимивають частинки їжі з ділянок, де щетинки щітки не дістають.
  • Стоматологічні капи - вирівнюють пластини для виправлення прикусу.

Де купити недорого якісні засоби для гігієни порожнини рота

Будь-які засоби для догляду за зубами, а також супутні аксесуари краще купувати в точках продажу, які спеціалізуються на реалізації сертифікованої стоматологічної продукції. Маючи справу з професіоналами, ви отримаєте кваліфіковану допомогу і корисні рекомендації, дізнаєтеся, як правильно вибрати відповідне виріб. В інтернет-магазині Bauer's Dental Store (Дніпро, Україна) вашій увазі представлений широкий вибір товарів для індивідуальної гігієни і професійного стоматологічного догляду. Тут ви можете купити предмети гігієни порожнини рота від провідних європейських виробників за найвигіднішими цінами.