Фильтр
Ціна
Производители
ещё... свернуть
Фильтр

Кісткові скребки


Сучасний скребок для забору кістки - це актуальний хірургічний інструмент, що дозволяє здійснювати мінімально інвазивний забір донорської кістки. Операції, які раніше представляли певну складність і забирали багато часу, тепер виконують протягом 20 хвилин з урахуванням всіх необхідних підготовок.

У цьому розділі ми зібрали кісткові скребки, зарекомендували себе як якісний медичний інструментарій. В наявності продукція відомих європейських брендів: Safescraper, Micross. Чи плануєте велику закупівлю для клініки? Загляньте в сусідній розділ, де вас чекають: стоматологічний мікроскоп, рішення для хірургічних маніпуляцій, матеріали з області імплантології.

Якими особливостями володіють пропоновані скребки?

Перш за все, кістковий скребок, з тих, що ви знайдете у нас, здатний дістати будь-яку область кістки без пошкоджень. Тканина витягується швидко, за рахунок особливої ​​форми ріжучої кромки, тому місце забору практично не кровит, а рівні краї простіше зашити або припекти.

До інших особливостей слід віднести:

  • Мінімальну інвазію. Пошкодження донорської частини швидко гояться, не заважаючи основній роботі;
  • Форму, що дозволяє здійснювати забір з важкодоступних ділянок;
  • Відсутність втрат аутокістки при добуванні тканини. Зібраний матеріал (при використанні Micross) збирається навколо стрижня, надійно фіксуються на його підставі.

Саме тому кістковий скребок одноразовий частіше ефективніше багаторазових рішень. Його конструкція не має на увазі багаторазового використання, але той єдиний раз, коли це необхідно, він відпрацьовує «чисто» і без необхідності повторних маніпуляцій.

Зверніть увагу, кістковий скребок купити який ми пропонуємо, має надійну ручку з перфорованим покриттям. Інструмент надійно фіксується в руці, дозволяючи тим самим, уникнути помилкових рухів.

Набори для хірургічної стоматології

Підшукуючи інструмент для хірургічної стоматології, рекомендуємо відвідати однойменний розділ, в якому ви знайдете елеватори, люксатори, рішення для видалення уламків коренів.

Віддаєте перевагу звикати до інструменту, працюєте «по-старому»? Тоді ваш вибір - кістковий скребок багаторазовий, огорожі частина якого виконана з зносостійкого хірургічної сталі.

Ми розуміємо, що збільшення оснащення вимагає ретельного підходу. Лікарі довго звикають до нового, і неохоче розлучаються зі старими «помічниками». Кожен міліметр і нюанс мають значення. Ми не квапимо. Термін вибору - ваша особиста справа. Але і хочемо нагадати, що такі популярні моделі, як скребок кістковий стоматологічний Micross, періодично «зникають» зі складу. Так що, не затягуйте з ухваленням рішення про покупку.