Фильтр
Ціна
Производители
ещё... свернуть
Фильтр

Зубні пасти


Чищення зубів - найпростіший і дуже важливий етап щоденної гігієни ротової порожнини. Її завдання: боротьба з хвороботворними бактеріями, запобігання запальних процесів, профілактика карієсу і інших хвороб зубів, освіження дихання. Дотримуватися гігієни нам допомагають зубні пасти. Це засіб спрощує видалення нальоту, нейтралізує кислоти, які утворюються щоразу після прийому їжі і призводять до послаблення емалі.

Як вибрати зубні пасти?

Купити зубну пасту в Україні можна в будь-якому супермаркеті. У продажу цілі стелажі продукції, призначеної для чищення зубів. Пасти відрізняються за складом, консистенції (гелі і пасти), за призначенням, за смаком і ціною. Більшість покупців вибирає цей товар стихійно - довірившись рекламі, віддаючи перевагу торговим маркам, які на слуху. Однак не має значення, скільки коштує зубна паста, як виглядає тюбик. Це, перш за все, засіб гігієни, яке ефективно справляється зі своїм завданням, якщо його характеристики відповідають потребам організму.

Основний критерій вибору - призначення продукту.

Сучасні зубні пасти за своїм призначенням поділяються на 4 основні групи:


Гігієнічні

Вирішують два завдання: освіжають (борються з неприємним запахом), прибирають наліт. Така паста вам підходить, якщо у вас немає проблем зі здоров'ям ясен і зубів, якщо ви не п'єте багато міцної кави, чаю, червоного вина (продукти, вживання яких призводить до зміни кольору емалі).


Лікувально-профілактичні

До стандартних завдань по догляду (очищення, освіження дихання) в цих засобах гігієни додається ефект протистояння хворобам в ротовій порожнині.

За своєю дією зубні пасти діляться на:

  • десенсітівние - для зубів з тонкою емаллю;
  • протизапальні;
  • засоби проти карієсу;
  • пасти для профілактики проблем з яснами (кровоточивості і ін.);
  • комплексні - поєднують в собі компоненти різного дії.


Лікувальні

Будь-яка лікувальна паста містить активні компоненти у високій концентрації. Кожен тип засобу вирішує конкретну проблему: лікування пародонтиту, грибкової інфекції в ротовій порожнині та ін. Така зубна паста не підходить для тривалого використання, а призначити її може стоматолог.


Відбілюючі

Діляться на два типи:

  • хімічні - для відбілювання;
  • абразивні - для видалення нальоту, зубного каменю.

Вони підходять для курців, шанувальників кави і міцного чаю, для людей зі схильністю зубів до швидкого обростання нальотом. Професійні засоби для відбілювання необхідно обережно використовувати власникам тонкої емалі, чутливих зубів.

Яку зубну пасту краще купити?

Гарна паста для зубів у своєму складі має компоненти, які зміцнюють емаль, які надають антибактеріальну дію, що перешкоджають розвитку хвороб зубів і ясен. До них відноситься і фтор. Велика порція даного мінералу може виявитися для людини небезпечною. Однак навіть в невеликому дозуванні сполуки фтору сприяють фіксування кальцію в структурі емалі, призводять до зміцнення, поліпшення стану зубів. У дитячих пастах фтор або відсутня, або міститься в мінімальному дозуванні.

Ось ми підійшли до ще одним критерієм вибору - вік. Для дітей і дорослих членів сім'ї потрібно купувати різні зубні пасти. Дітям буде корисний органічний продукт, який не містить хімічних консервантів, ароматизаторів і підсолоджувачів.

Де купити професійну зубну пасту?

Стоматологічні засоби особистої гігієни, в тому числі і зубні пасти, рекомендується купувати в спеціалізованих точках продажу. Магазини, які реалізують товари для стоматологічних кабінетів, працюють з сертифікованою продукцією, можуть надати професійні консультації щодо вибору необхідного обладнання або засобів гігієни. В інтернет-магазині Bauer's Dental Store (Дніпро, Україна) ви можете підібрати і купити якісні зубні пасти провідних європейських виробників за вигідною ціною.

На нашому сайті великий вибір високоякісних стоматологічних товарів. Тут ви можете замовити зубну пасту з безкоштовною адресною доставкою по всій Україні при замовленні на 500 і більше гривень, по містах: Харків, Київ, Запоріжжя, Львів, Одесу, Дніпро (Дніпропетровськ) і ін.

Товар додано до списку бажань