Фильтр
Ціна
Производители
ещё... свернуть
Фильтр

Цирконієві диски


В Україні сучасні методи відновлення зубів отримали великий розвиток і активно використовуються в великих клініках і невеликих стоматологічних кабінетах. Одним із способів повернути гарну посмішку є протезування - установка коронок, які попередньо виготовляються в лабораторії за індивідуальними параметрами пацієнта. Отже, для того, щоб зробити якісні конструкції, необхідні не тільки композитні матеріали, а й обладнання. Наприклад, піч для спікання цирконію, фрезерні верстати, прилади для шліфування та полірування. Поєднання правильно підібраною медтехнікою, обладнання, інструментів з якісними матеріалами допоможуть повернути естетично привабливий вигляд і здоров'я.

Автоматизація процесу виробництва протезів привела до того, що все частіше стали використовувати технології, які б дозволяли створювати стійкі і довговічні вироби. І нарівні з дисками алмазними зуботехнічними стали купуватися девайси для обробки цирконію. Адже для того, щоб створити високоякісний продукт, необхідно задіяти не тільки майстерність зубних техніків, а й дороге устаткування. І нові методики включають в себе використання титану та діоксиду цирконію, а саме цирконієвих дисків, про які ми розповімо далі.

Що являє собою диск

Для того, щоб отримати виріб високої якості, необхідно в точності дотримуватися повний цикл його обробки. Адже він впливає на міцність і терміни експлуатації майбутнього протеза. Одним з етапів створення є фрезерування з використанням цирконієвого диска, параметри якого залежать від способу обробки. Це може бути:

  • Робота з вже синтезованим діоксидом цирконію;
  • Обробка м'яких виробів, де речовина ще не синтезовано.

При виборі першого варіанту, технік буде працювати зі спайковим матеріалом, який пройшов спеціальну обробку і став твердим, аналогічно готового виробу. Висока міцність вимагає використання цирконієвих дисків для cad cam високої міцності. При цьому, кромка все одно швидко сточується, адже для обробки однієї заготовки витрачаться близько двох годин.

Другий варіант передбачає роботу з заготівлею, яка знаходиться в м'якому стані, по типу вапна або крейди. Хоч такий матеріал і буде надмірно крихким, але він обробляється легко, навіть із застосуванням базових інструментів. Виходить, що фрезерувати диски цирконієві такого типу буде простіше і швидше. В середньому, на одну заготовку доведеться витратити від десяти хвилин. Однак потім обов'язковим буде етап спікання, на якому виріб дасть невелику усадку згідно з інструкцією. Така технологія не тільки прискорює виробництво, але і робить його вигідніше і корисніше з естетичної точки зору. Вся справа в тому, що диски цирконієві для CAD/CAM систем після фрезерування можна забарвити спеціальним барвником, який підбирається відповідно до природними відтінками зубного ряду.

Чому слід вибирати цирконієві диски для роботи

Цирконієві коронки мають ряд переваг. Серед них - природний зовнішній вигляд, щільність притиснення до ясен, довгий термін експлуатації, зручна установка. Тому цирконієві диски для cad cam купити необхідно в кожну лабораторію, яка прагнить до сучасних методів роботи. Диски характеризуються:

  • Високою міцністю;
  • Стійкістю до відколів;
  • Довговічністю;
  • Можливістю створити плавний перехід кольору.

Коронки, мости, каркаси, імпланти, вкладки - все це створюється завдяки застосуванню цирконієвих дисків для CAD/CAM, які після обробки відправляються в піч для спікання. Завдяки професійній роботі техніків, м'яка маса перетворюється в міцну конструкцію.

Придбати диски можна на сайті інтернет-магазину Bauer'smedical. У каталозі представлено прогресивне обладнання, яке порадує якістю і ціною. Вся продукція, включаючи cad cam диски, проходить суворий контроль і підтверджується сертифікатами.

Товар додано до списку бажань