Стоматологічний мікроскоп OMS2000, Zumax
  Стоматологічний мікроскоп OMS2000, Zumax
  Стоматологічний мікроскоп OMS2000, Zumax
  Стоматологічний мікроскоп OMS2000, Zumax
  du00000337

  Стоматологічний мікроскоп OMS2000, Zumax

  Під замовлення
  685 114,00 ₴

  * Ціна товару на сайті дійсна тільки при покупці в інтернет-магазині, ціни роздрібної мережі можуть відрізнятися.

   

  Стоматологічний мікроскоп OMS2000 від компанії Zumax є одним із найпопулярніших та високоякісних інструментів у стоматологічній сфері. Цей мікроскоп забезпечує лікарям можливість проводити точні та детальні дослідження та операції у порожнині рота пацієнта.

  Характеристики мікроскопа OMS2000:

  • Збільшення: мікроскоп OMS2000 має широкий діапазон збільшення від 2,4x до 27x, що забезпечує високу чіткість та деталізацію зображення.
  • Оптика: мікроскоп оснащений якісною оптикою з гарною передачею світла та кутом огляду 120 градусів.
  • Кріплення: мікроскоп має зручне та надійне кріплення, яке забезпечує стабільність та комфорт при роботі.
  • Освітлення: мікроскоп оснащений яскравим світлодіодним освітленням, яке рівномірно освітлює порожнину рота та забезпечує відмінну видимість навіть у темних областях.
  • Фокусування: мікроскоп має мікрофокусування, яке дозволяє лікарю швидко та точно налаштувати зображення у потрібному фокусі.
  • Зручність використання: мікроскоп оснащений ергономічним дизайном та зручною системою регулювання, що дозволяє лікареві працювати з ним найбільш комфортно та ефективно.

  Переваги стоматологічного мікроскопа OMS2000:

  • Висока якість зображення: завдяки якісній оптиці та широкому діапазону збільшення, мікроскоп забезпечує чітке та детальне зображення, що дозволяє лікарю бачити найдрібніші деталі та проводити точні маніпуляції.
  • Зручність роботи: ергономічний дизайн та зручне регулювання мікроскопа дозволяють лікарю працювати комфортно та зручно протягом тривалого часу.
  • Яскраве освітлення: світлодіодне освітлення забезпечує яскраве та рівномірне освітлення порожнини рота, що дозволяє лікарю бачити навіть темні області без затемнення областей та без спотворень кольору.
  • Поліпшення діагностики та лікування: завдяки високому збільшенню та якості зображення, мікроскоп дозволяє лікарю краще бачити та аналізувати стан зубів, тканин та інших елементів порожнини рота. Це допомагає у більш точній діагностиці та плануванні лікування.
  • Зниження ризику помилок: більш детальне та точне зображення, а також зручність роботи мікроскопа значно знижують ризик помилок під час операцій та процедур. Це дозволяє проводити більш точні та безпечні втручання.
  • Тривалість використання: мікроскоп має міцну конструкцію та довгий термін служби, що робить його надійним інструментом для довгострокового використання. Він також поставляється з гарантією від виробника у разі виникнення несправностей або дефектів.

  Стоматологічний мікроскоп OMS2000 від компанії Zumax - це надійний та високоякісний інструмент, який допомагає стоматологам проводити більш точні та успішні операції та процедури у порожнині рота пацієнтів. Він має високе збільшення, яскраве освітлення, зручність використання та інші переваги, які роблять його ідеальним вибором для професійних стоматологів.

  5 інших товарів в цій категорії:

  Товар додано до списку бажань
  Стоматологічний мікроскоп OMS2000, Zumax
  Стоматологічний мікроскоп OMS2000, Zumax
  Кількість
  Ціна:
  685 114,00 ₴
  Всього:
  Про покупця
  *